Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

VELIKONOČNÍ MENU, 26. 3. - 2. 4. 2018

Rádi bychom Vás pozvali na již tradiční Velikonoční menu na Kaskádě, které bude v naší nabídce od 26. 3. do 2. 4. 2018. Těšit se můžete na speciality jako: Králičí terina s hráškovým pyré, Ravioli plněné kůzlečím ragú, nebo pro příznivce zdravé stravy Mrkvový Mungo salát s kozím sýrem.
Jako sladkou tečku budete moci ochutnat Mini mazanec s mandlemi a medovo-skořicovou domácí zmrzlinou.

PROVOZ HŘIŠTĚ

Otevřená je devítka Železná na zimních greenech a Akademie.
Bohužel současné oteplení je příliš krátkodobé, rozmrzla jen malá část půdy na povrchu hřiště, proto nemůžeme přejít na "letní" provoz. Předpověď počasí na další dny neslibuje posun k jarním teplotám, ale návrat zimy.
Otevření dalších devítek (Kamenné a Dřevěné) a přechod na letní greeny závisí pouze a jenom na počasí. Vzhledem k očekávanému několikadennímu ochlazení, kdy teploty budou výrazně pod nulou, to tedy bohužel ještě tento víkend 17. a 18. 3. nebude. Ujišťujeme vás však, že předpověď bedlivě sledujeme.
Děkujeme za pochopení a dodržování pravidel.
 
Driving range je aktuálně otevřen, v provozu je vydavač míčů u klubovny. Vydavač u lesa zůstává až do odvolání z technických důvodů vypnutý.

LETNÍ GOLFOVÉ KEMPY 2018

Naše golfová akademie Kaskáda Golf Academy připravila 6 letních golfových kempů pro děti.
V nabídce jsou jak příměstské, tak i pobytové varianty kempu, a to pro začátečníky, pokročilé i sportovní mladé golfisty.
 
Všechny golfové kempy vedou profesionální golfoví trenéři z naší akademie, kteří jsou navíc certifikováni i mezinárodní akademií TPI (Titleist Performance Institute) se specializací na mládež- juniory.
 
Přihlašovat se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, +420 541 511 704.

UKONČENÍ SEZÓNY V INDOORU, OTEVŘENÍ DR ŽABOVŘESKY

Od pondělí 12. 3. 2018 se bude stěhovat provoz z indoorové haly. Předpokládané otevření DRIVING RANGE ŽABOVŘESKY se plánuje na pátek 30. 3. Upozorňujeme členy GKBZA, že vstup na DR mají zdarma až po zaplacení ročních příspěvků. Platby, prosím, provádějte na č.ú. 180772891/0300, v.s. členské číslo, možnost úhrady i v hotovosti na recepci. Aktuální novinky můžete sledovat také na FB.

GOLF MARATHON CHARITY 2018 v pátek 4. května

V pátek 4. května proběhne jedinečný turnaj dvojic na 42 jamek, svoji dvojici můžete přihlásit co nejdříve. Po úspěchu předchozích ročníků je velké očekávání, co si organizátoři nadačního turnaje GOLF MARATHON CHARITY připravili pro tento rok.
Běžci mají 42 km, golfisté 42 jamek. GOLF MARATHON na Kaskádě hrají dva hráči jedním míčem na 42 jamek v jeden den. Přihlaste svoji dvojici, reprezentovat můžete dokonce i svoji firmu!
Motorky, vrtulník, auta na hřišti, to vše se stalo při tomto velmi originálním turnaji již standardem, letos bude navíc obohaceno i horkovzdušným balónem. Turnaj a jeho partneři chtějí touto cestou co nejlépe zviditelnit a ocenit vytrvalý boj nadací v oblasti prevence zdraví Ruce na prsa a STK pro chlapy.
Petr Koukal a Jiří Kastner jsou zakladatelé této myšlenky a těšíme se, že je letos podpoří svou účastí i manželky. Gábina Koukalová bude navíc v rámci turnaje prezentovat a podepisovat svou novou knihu. A to už samo o sobě je dost důvodů k výkonu a hře na 42 jamek.
Podržte nadace v jejich úsilí a vytrvalosti, staňte se součástí jedinečného turnaje GOLF MARATHON CHARITY.
Více informací včetně přihlášek najdete na www.ceskaasociace.cz/akce/golf-marathon-team-maraton.

AKCE NA KASKÁDĚ

JARNÍ GOLFOVÉ KURZY PRO DĚTI

Máme skvělou zprávu, otvíráme jarní golfový kurz pro děti, začátečníky od 5 do 15 let.
Začínáme 11. dubna, trénujeme 10x60 min. a zapůjčíme Vám i golfové vybavení!
 
Trénujeme ve středu 16:00 – 17:00 na městském odpališti v Brně-Žabovřeskách (mladší děti) a  od 17:00 – 18:00 v Golf resortu Kaskáda (starší děti).
 
Cena tohoto jarního kurzu je 2 800,- Kč.
Více informací a kontakt pro přihlášení: Tomáš Kroupa, mail tomas.kroupa@golfbrno.cz, tel. 734 418 880, 541 511 704
Informační letáček...


NEPŘEHLÉDNĚTE!

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici RECEPČNÍ. Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...