Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

Neděle 24. září, Turnaj pro děti, Kaskáda Kids Golf Tour - presented by UAX!

Již čtvrtý turnaj v letošním roce v rámci velmi úspěšné túry pro děti proběhne v neděli 24.9. na Kaskádě a zúčastnit se jej mohou všechny děti do 14 let, dokonce i děti, které nehrály předešlé turnaje této túry. Nemusí mít HCP, nemusí být členy golfového klubu, musí jen chtít zahrát si krásný golfový turnaj pro děti. Turnaj není na úpravu HCP.
Hlavním partnerem turnaje je společnost UAX!, která má již připravené krásné ceny.

Vypsané kategorie:
• A do 6 let (ročník 2011 a mladší) jedno kolo akademie
• B 7-8 let (2010 a 2009) dvě kola akademie
• C 9-10 let (2008 a 2007) Železná devítka, oranžová odpaliště
• D 11-12 let (2006 a 2005) Železná devítka, červená odpaliště
• E 13-14 let (2004 a 2003) Železná devítka, dívky červená a chlapci žlutá odpaliště
 
Startovné 250,- Kč (pro děti trénující v juniorské golfové akademii na Kaskádě, či členy GCB) • 350,- Kč ostatní. V ceně organizace turnaje, oběd, vstup na hřiště.
Od 9:00 postupný start (registrace dětí nejpozději 30 min. před vlastním startovním časem).
Vyhlášení výsledků ihned po dohrání na akademii/hřišti (zvlášť pro kategorie A,B a C,D,E).
 
Přihlášení dětí do jednotlivých turnajů je možné přímo na ČGF serveru...  Uzávěrka přihlášek v pátek 22. září ve 12:00 hod., startovní listina bude publikována téhož dne do 18:00 hod. (jako příloha turnaje na serveru ČGF).

Přihlášky lze zasílat též emailem na petr.vavru@golfbrno.cz.
Kompletní informace o túře s termíny všech turnajů najdete v tomto letáku...

Rozpis hraných kombinací na hřišti - TeeTime

Pokud používáte pro rezervaci startovacího času na hřiště aplikaci TeeTime pod OS Android, ukazovala se vám špatně hraná kombinace hřiště (Kamenná, Dřevěná, Železná) pro daný den. Jednalo se o chybu v této aplikaci a po našem upozornění na podpoře TeeTime je tato chyba odstraněna - je však potřeba si stáhnout novou aktualizaci aplikace TeeTime.cz do vašeho telefonu.

FEEL FIT ODPOLEDNE 24.9.2017 na KASKÁDĚ

Rádi bychom Vás pozvali na druhé Feel Fit odpoledne, které proběhne na Kaskádě 24. září. Pojďme si opět zpříjemnit nedělní den, protáhnout naše těla, užít si pobyt ve wellness a nasát klidnou atmosféru Resortu Kaskáda.

Těšit se můžete na 2 lekce body & mind, tedy lekce, které prospívají nejen našemu tělu, ale také mysli. A dvouhodinový pobyt ve wellness centru s bazénem, finskou, parní saunou a whirlpool. Cena je 450 Kč.

Program a další informace si můžete prohlédnout v letáčku...

VARIACE ŘÍZKŮ NA KASKÁDĚ, 4.-17.9.2017

Zveme Vás do restaurace Kaskáda, kde pro Vás šéfkuchař Tomáš Koplík se svým týmem připravil tradiční i netradiční řízkové speciality jako například: jehněčí řízečky v tymiánové strouhance, smažený filet z kapra v citronové strouhance, krůtí prso marinované v jogurtu a jarní cibulce balené v kukuřičných lupíncích nebo smažený kuřecí řízek v mandlové strouhance. Otevřít menu...

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, DR ŽABOVŘESKY, 26.8. / 10-14 hod.

Na akci se nemusíte přihlašovat, vstup zdarma. Podrobné informace...

UPOZORNĚNÍ NA UZAVÍRKU HŘIŠTĚ 21. 8. 2017

Upozorňujeme všechny návštěvníku Golf Resortu Kaskáda, že v pondělí 21. 8. budou do cca 18 hod. obsazeny všechny 3 devítky. Golfová akademie bude celý den k dispozici a driving range bude otevřen od 10:30 hod.
Děkujeme za pochopení.

AKCE NA KASKÁDĚ

FOTOGRAFIE z turnaje RB President Masters

Ve dnech 7.-10. září 2017 se na Kaskádě konal turnaj Raiffeisenbank President Masters. Informace k tomuto turnaji najdete na serveru ČGF. Odkaz na fotogalerie z této 4 denní akce i odkazy na fotky ke stažení najdete dole na stránce GOLF/GALERIE...


NEPŘEHLÉDNĚTE!

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici PRODUKČNÍ KONGRESOVÝCH A GOLFOVÝCH AKCÍ.  Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...